Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Account & Project Manager

WebStyle Systems Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6075 dni temu

Ogłoszenie numer: 39208, z dnia 2008-01-30

Istniejemy od 2000 roku. Specjalizujemy się w skutecznych rozwiązaniach internetowych dla biznesu opartych na technologiach Open Source. Oferujemy: - zaawansowane serwisy WWW oparte na CMS - e-marketing - hosting Do naszych najważniejszych Klientów należą m.in. WSiP S.A., Decora S.A., Work Service S.A.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- bieżąca obsługa zapytań ofertowych - przygotowanie ofert i ich prezentacja - opieka nad klientami firmy - prowadzenie projektów dla klientów krajowych i/lub zagranicznych - aktywne pozyskiwanie nowych klientów - współtworzenie nowych produktów i usług

Wymagania

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi - chęć budowania trwałych relacji z klientami - uczciwość, asertywność, komunikatywność - zdolności negocjacyjne - orientacja w obszarze nowych technologii Mile widziane będą: - doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami dla WWW - znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- pracę w przyjaznym i elastycznym środowisku - udział w ciekawych projektach dla prestiżowych klientów - uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach - intensywny rozwój umiejętności - możliwość realizowania autorskich pomysłów - wysokie, premiowane za wyniki wynagrodzenie