Zobacz więcej ofert pracy

ACCOUNT MANAGER

STUDIO FORM
Warszawa
praca stacjonarna
5316 dni temu

Ogłoszenie numer: 93446, z dnia 2010-03-29

STUDIO FORM

Agencja Reklamowa STUDIO FORM - powstała w 2004 roku. Naszą specjalizacją jest reklama BTL.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy
  • Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta
  • Aktualizacja bazy danych klientów
  • Kontakt z drukarniami i podwykonawcami, koordynacja zleceń

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w agencji reklamowej BTL
  • Bardzo dobra znajomość P.O.S. i internetu
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Zdolności interpersonalne i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności planowania i koordynacji pracy
  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin