Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

COMEX S.A. (dawniej Joint Venture Sp. z o.o.)
Warszawa
praca stacjonarna
5334 dni temu

Ogłoszenie numer: 93377, z dnia 2010-03-11

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku systemów zasilania awaryjnego poszukuje do biura regionalnego w Warszawie kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • podejmowanie kontaktów z nowymi oraz utrzymywanie ze stałymi Klientami ,
  • sprzedaż systemów zasilania awaryjnego,

Wymagania

  • umiejętność sprzedaży towarów i usług dla klientów instytucjonalnych,
  • mile widziana znajomość polskiego rynku systemów zasilania awaryjnego

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie : stała podstawa + prowizja zależna od zrealizowanej sprzedaży,
  • duży zakres samodzielności
  • możliwość rozwoju zawodowego