Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Account Manager

TDC POLSKA
dolnośląskie, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Piła
praca stacjonarna
5898 dni temu

Ogłoszenie numer: 48448, z dnia 2008-08-25

TDC POLSKA

jest jedną z pierwszych polskich firm specjalizujących się w reklamie dynamicznej, która charakteryzuje się przekazem treści reklamowych przy wykorzystaniu cyfrowych paneli LCD w technologi Digital Signage. W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane produkty kierowane do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Piła

Opis stanowiska

  • realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez przełożonego, utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych,
  • prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta,
  • monitorowanie spływu należności od obsługiwanych klientów,
  • aktualizacja bazy danych klientów,
  • udział w działaniach promujących oferowane usługi i rozwiązania oferowane przez Firmę,
  • udział w szkoleniach produktowych i pozyskiwanie wiedzy na temat oferowanych usług i rozwiązań,
  • poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalających na prowadzenie wstępnych rozmów z klientem,
  • negocjowanie i zawieranie umów handlowych
  • monitorowanie działań konkurencji i dokonywanie bieżących analiz lokalnego rynku

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B i mile widziany własny samochód,
  • osoba komunikatywna, zdeterminowana na wyniki,lubiąca pracę w sprzedaży, samodzielna, obowiązkowa,
  • doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku
  • optymizm, inicjatywa i dynamika w działaniu
  • samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • podstawowa znajomość komputera.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja)
  • miłą atmosferę
  • duże rejony bez wewnętrznej konkurencji
  • sprzedaż nowoczesnych produktów-brak konkurencji z tej samej branży
  • umowę o pracę
  • szkolenie dotyczące produktu
  • dużą samodzielność i niezależność