Najnowsze oferty pracy

  • Sales Executive Air&Ocean

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    21 godz.
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Professional selling and care of new and existing customers Strategically develop the business by expanding customer relationships and acquiring profitable new business Negotiate contracts‘ terms and conditions Monitor market and competition Active work in the CRM system...
Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

HRK S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3772 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla naszego kilenta, Agencji Reklamowej - rozpoznawalnej w Polsce firmy, pracującej z globalnymi koncernami,  szukamy:

Wrocław

Zadania:

  • Prowadzenie obsługi kluczowych klientów agencji w zakresie full service
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych klienta
  • Zarządzanie projektami oraz koordynacja pracy podległego zespołu
  • Współpraca z działem Strategii i innymi podwykonawcami
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w agencji reklamowej
  • Doświadczenie w długofalowej obsłudze klienta w zakresie full service
  • Wiedza z zakresu strategii komunikacji
  • Doświadczenie w realizacji projektów ATL,BTL, shooper marketing, interactive, kampanii 360
  • Kreatywność i odpowiedzialność

Klient Oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
• Benefity pozapłacowe
• Praca w młodym , energicznym zespole
• Rozwój w organizacji
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop etc.)

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.