Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Account Manager

Maxibit Polska
łódzkie
praca stacjonarna
5989 dni temu

Ogłoszenie numer: 44495, z dnia 2008-05-26

Maxibit Polska wyłączny przedstawiciel na Polskę, szwedzkiego koncernu Maxibit, oferującego przenośne systemy wystawiennicze. Więcej informacji na temat działalności firmy na stronie www.maxibit.com.pl. W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem działalności poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • promowanie i sprzedaż produktów firmy u Klienta - stoisk wystawienniczych/targowych, - usług druku wielkoformatowego, - powierzchni reklamowej w Internecie
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • raportowanie sprzedaży
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie zawodowe - mile widziane z podobnej branży lub z agencji reklamowej
  • prawo jazdy min. kat. B
  • umiejętność obsługi Internetu, poczty i znajomość środowiska Microsoft Office
  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniu
  • komunikatywność
  • dobra samoorganizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne formy wynagrodzenia
  • szkolenia zawodowe