Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Account Manager

KONCEPT 4 U Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6025 dni temu

Ogłoszenie numer: 41609, z dnia 2008-03-20

Agencja reklamowa specjalizująca się w skutecznej realizacji kompleksowych projektów i kampanii reklamowych z zakresu ATL i BTL, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • kontakt z klientami,
  • kontakt z podwykonawcami,
  • przygotowywanie raportów, prezentacji,
  • uczestniczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • wykonywanie analiz.
  • Wymagania

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • znajomość rynku reklamy w Polsce,
  • chęć rozwoju, łatwość przyswajania wiedzy,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów ATL/BTL
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność.
  • Oferujemy

  • pot i łzy,
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.