Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

Masterlease
Wrocław, Poznań / Wrocław
praca stacjonarna
6064 dni temu

Ogłoszenie numer: 38585, z dnia 2008-01-07

Masterlease

Prime Car Management SA reprezentuje w Polsce europejską grupę Masterlease. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów oraz zarządzaniu flotą aut. Naszymi klientami są czołowe firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny. W związku z dynamicznym rozwojem do naszych biur w Poznaniu i we Wrocławiu poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Poznań / Wrocław

Nr Ref.: nr ref. Poznań: AM / PZN, nr ref. Wrocław AM / WRO

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami biznesowymi - Opieka nad dedykowanym portfelem klientów - Przygotowywanie ofert handlowych - Analiza i przygotowywanie kontraktów - Realizacja planu sprzedaży - Raportowanie do Sales Managera

Wymagania

- Silnej motywacji do pracy na rynku Full Service Leasing popartej sukcesami w B2B (doświadczenie w branży CFM, sprzedaży samochodów do biznesu lub usług finansowych będzie dodatkowym atutem) - Wykształcenia wyższego - Umiejętności negocjacji - Determinacji w realizacji zadań - Umiejętności analitycznych - Min. komunikatywnej znajomości j.angielskiego - Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

- Narzędzia pracy w standardzie odpowiadającym międzynarodowej instytucji finansowej - Satysfakcjonujący system wynagrodzenia zależny od osiągnięć - Przyjazną atmosferę pracy w środowisku korporacyjnym - Kontakt z rynkiem o bardzo dużym potencjale wzrostu - Rozwój zawodowy i satysfakcję pracy z liderami CFM