Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Account Manager

NGMC
mazowieckie, Warszawa Mokotów
praca stacjonarna
6068 dni temu

Ogłoszenie numer: 37236, z dnia 2007-12-05

NGMC

Internetowy portal dla rodziców INSPIRANDER.pl i miesięcznik Uśmiech Rodziców jest obecny na rynku od 2003 roku. Co miesiąc docieramy do ponad 140 000 osób w Polsce. Rozwijamy się coraz szybciej i dlatego szukamy do naszego zespołu kolejnych osób. Więcej - www.inspirander.pl.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa Mokotów

Opis stanowiska

• Jeżeli fascynuje Cię reklama, • Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, • Jeżeli potrafisz sprzedawać, • Jeżeli chcesz dobrze zarabiać, • Jeżeli jesteś w stanie nas o tym przekonać • To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania

• nastawienie na sukces i umiejętności sprzedażowe • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta • mile widziane doświadczenie w pracy w portalach internetowych, np. przy sprzedaży powierzchni reklamowych, tworzeniu katalogów • doświadczenie w branży marketingowej i wydawniczej • umiejętności skutecznego negocjatora i sprzedawcy • umiejętność analizy potrzeb klienta • dobra organizacji pracy • bardzo dobre umiejętności interpersonalne • bardzo dobra znajomość Excela i Power Pointa Mile widziane: • doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej lub czasu reklamowego w mediach

Oferujemy

• bezpośredni kontakt z przedstawicielami największych firm, domów mediowcyh • stanowisko umożliwiające realizację własnych pomysłów • pracę w dynamicznym zespole młodych ludzi • szkolenia oraz możliwość indywidualnego rozwoju • umowę w pełnym wymiarze godzin • dobre wynagrodzenie (atrakcyjny system motywacyjny) • pracę w młodym, dynamicznym zespole