Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

Labo Print
Poznań
praca stacjonarna
4892 dni temu

Ogłoszenie numer: 152564, z dnia 2011-05-27

Labo Print

Drukarnia cyfrowa LABO PRINT bazuje na wieloletnim doświadczeniu założycieli oraz najwyższej jakości parku maszynowym dynamicznie rozwijając swoją działalność. Stanowi zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników. Od początku istnienia firmy przyjeła strategię zorientowaną na Klienta. Z powodzeniem realizując duże zlecenia, zyskała pełne zadowolenie i kolejne zamówienia od dotychczasowych klientów. Dziś ma przyjemność współpracować z wieloma wiodącymi firmami reklamowymi w całej Polsce.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Account POZ lub Account WAW

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz za ich bieżącą obsługę.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w sektorze B2B

Znajomość branży reklamowej lub poligraficznej

Doskonała organizacja pracy własnej oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Determinacja, otwartość i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych Dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Atrakcyjne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego