Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

TeamQuest Łukasz Łukaszewicz
Warszawa
praca stacjonarna
4956 dni temu

Ogłoszenie numer: 126825, z dnia 2010-12-21

Dla naszego Klienta, agencji marketingowej typu „FULL SERVICE”, będącej częścią międzynarodowego biznesu szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Budowanie relacji z klientami przy prowadzeniu kampanii reklamowych - Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji - Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń i kampanii

Wymagania

- Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej, poparte udokumentowanymi sukcesami (ze wskazaniem na FMCG) - Doświadczenie we współpracy z Klientami z branży FMCG przy kampaniach ATL - Doświadczenie w pracy z klientami międzynarodowymi - Wykształcenie wyższe kierunkowe (studia podyplomowe będą dodatkowym atutem) - Doświadczenie w budowaniu marek będzie dodatkowym atutem - Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - Umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia - Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i prezentacyjne - Umiejętność pracy pod presją czasu - Umiejętność efektywnego zarządzania czasem własnym i zespołu - Wysoka motywacja i determinacja w dążeniu do celu - Wysoka kultura osobista Dodatkowo: - Szukamy osób kreatywnych, - Otwartych na nowe wyzwania, - Gotowych do podjęcia dyskusji na tematy artystyczne - Z głowami pełnymi nowych pomysłów i odwagą, aby je realizować

Oferujemy

- Umowę o pracę lub kontrakt - Pracę w międzynarodowej agencji marketingowej