Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

Swedish Match Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5033 dni temu

Ogłoszenie numer: 124318, z dnia 2010-12-07

Firma Swedish Match Polska Sp. z o.o. należąca do Scandinavian Tobacco Group, będąca światowym liderem w produkcji i sprzedaży tytoni fajkowych, drugim na świecie producentem cygar i cygaretek oraz właścicielem jednej z wiodących na świecie marek zapalniczek – Cricket, w związku z rozwojem firmy w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Aktywne zdobywanie nowych Klientów
  • Obsługa stałych Klientów w aspekcie bieżących potrzeb i oczekiwań
  • Zarządzanie i koordynacja akcji promocyjnych na podległym terenie
  • Samodzielne przygotowywanie ofert i prezentacji
  • Prowadzenie spotkań biznesowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • Realizacja założonych planów
  • Raportowanie

Wymagania

  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży tytoniowej, alkoholowej)
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami i partnerami biznesowymi
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do pracy
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu Office

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, dynamicznym zespole
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnioną od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji