Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

CADSOL Design Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5016 dni temu

Ogłoszenie numer: 121069, z dnia 2010-11-02

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań PLM (CATIA V5, ENOVIA, 3DVIA) oraz usług z nimi związanych dla wielu gałęzi polskiego przemysłu (motoryzacja, dobra konsumpcyjne, transport, maszyny itp.). W związku z planowanym rozwojem działu handlowego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów (telemarketing, mailing, bazy internetowe itp.),
  • prowadzenie wstępnych rozmów handlowych w zakresie sprzedaży rozwiązań PLM oraz sprzedaży usług (serwisy, szkolenia, usługi projektowe),
  • raportowanie do Dyrektora ds. PLM,
  • współudział w przygotowywaniu i prowadzenie prezentacji oferowanych rozwiązań,
  • utrzymywanie kontaktów (także w jęz. angielskim) z partnerami biznesowymi firmy,
  • dbanie o wizerunek firmy (współudział w przygotowywaniu akcji marketingowych).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zakresie: sprzedaży, marketingu, telemarketingu, prowadzeniu biura,
  • znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • szkolenia i dostęp do informacji z zakresu oferowanych rozwiązań,
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.