Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Account Manager

Sedlak & Sedlak
pomorskie, Kraków
praca stacjonarna
5117 dni temu

Ogłoszenie numer: 115233, z dnia 2010-09-23

Nasz Klient Agencja Reklamowa Grupa 3poszukuje energicznej, pracowitej, kreatywnej i samodzielnej osoby do działu INTERACTIVE na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Kraków

Nr Ref.: 41/10

Opis stanowiska

- nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami, - realizacja planów sprzedażowych, - opieka nad obecnymi Klientami, - przygotowywanie i prezentacja ofert, - koordynowanie realizacji projektu od podpisana kontraktu do jego zakończenia

Wymagania

- wiedza z zakresu e-marketingu poparta 2 letnim doświadczeniem, - znajomość trendów z obszaru reklamy i nowych mediów, - znajomość zagadnień: budowa serwisów WWW, social media, e-PR, doświadczenie i umiejętność pracy z dużymi klientami (budżetami),umiejętność sporządzania ofert, prowadzenia prezentacji, - samodzielność, komunikatywność, kreatywność, - umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z Klientami, - znajomość jęz. angielskiego (w mowie i piśmie), - wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Marketing, Ekonomia), - znajomość Pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint), - prawo jazdy kat. B, - doświadczenie w pracy w agencji reklamowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- zdobycie doświadczenia w obsłudze klientów międzynarodowych oraz w prowadzeniu kampanii BTL i ATL, - pracę w młodym zespole, - system szkoleń zawodowych.