Zobacz więcej ofert pracy

ACCOUNT MANAGER

PROMAL COATINGS Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Piaseczno
praca stacjonarna
5138 dni temu

Ogłoszenie numer: 107395, z dnia 2010-07-21

Firma istniejąca od 1993 r., o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, wyłączny dystrybutor w Polsce znanych w świecie koncernów chemicznych oferujących farby ciekłe i proszkowe do zastosowań przemysłowych.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Piaseczno

Nr Ref.: ACDFP

Opis stanowiska

  • aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych (B2B) w oparciu o aktualną ofertę produktowo-usługową (branża: farby proszkowe) oraz przy wsparciu kadry technicznej.

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i planów sprzedaży (osobistego i działu);
  • konsekwencja, samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu wyznaczonych celów oraz umiejętność oceny stopnia ich realizacji;
  • doświadczenie w kontaktach handlowych B2B (najchętniej z rynku farb proszkowych);
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • obsługa MS OFFICE i podstawowych aplikacji komputerowych;
  • wykształcenie odpowiednie do realizacji stawianych na danym stanowisku celów i zadań (preferowane wyższe);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną korespondencję, prowadzenie rozmów i czytanie dokumentacji technicznej (lub gotowość do osiągnięcia takiego poziomu w krótkim okresie czasu) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę 1. na okres próbny 3 m-ce, 2. na czas nieokreślony), dogodne wyposażenie (samochód służbowy, telefon, laptop) i motywujące formy wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia od wyników);
  • duży wpływ pracownika na formę swojej pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne zagraniczne u producentów).