Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Account Manager Professional Sound Systems

Bose sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6059 dni temu

Ogłoszenie numer: 41490, z dnia 2008-03-17

Bose jest firmą amerykańską zatrudniającą ponad 8000 osób na całym świecie. Jesteśmy światowym leaderem w dziedzinie nagłośnienia (kino domowe, zestawy głośnikowe, produkty do nagłośnień profesjonalnych. Wszystkie nasze działania cechuje pasja w dążeniu do doskonałości oraz innowacyjne podejście do dziedziny którą reprezentujemy.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Bose AM

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za sprzedaż profesjonalnych systemów nagłośnienia Bose do restauracji, pubów, sieci sklepów detalicznych, centrów handlowych i innych miejsc publicznych, gdzie wysoka jakość nagłośnienia odgrywa istotną rolę.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość branży profesjonalnych nagłośnień lub podobnej
  • sprawdzone umiejętności handlowca
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zapewniamy szkolenia z zakresie naszych produktów (pro.bose.com) oraz oferujemy atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.