Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Account Manager Polska

Autoroute.EU
Warszawa
praca stacjonarna
5115 dni temu

Ogłoszenie numer: 106645, z dnia 2010-07-15

to pierwsza ogólnoeuropejska giełda samochodowa on-line dla profesjonalistów z branży samochodowej Autoroute B.V. jest od 2002 roku specjalistą w tworzeniu kontaktów B2B na holenderskim rynku motoryzacyjnym. Pośredniczymy tylko i wyłącznie w kontaktach miedzy profesjonalistami prowadzącymi własną działalność handlową, dotyczy to zarówno sprzedających jak i kupujących. Za pomocą naszego produktu pod nazwą 'Collega-Mail' przez 7 lat z powodzeniem udało nam się wypracować pozycje lidera na holenderskim rynku motoryzacyjnym. W związku na naszą ekspansja na polski rynek poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Promowanie Autoroute.Eu na terenie Polski
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

Wymagania

  • Sales driver!!!
  • Doświadczenie zawodowe branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie handlowe (aktywne pozyskiwanie klientów)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Miejsce zamieszkania na terenie Warszawy lub okolicach
  • Umiejętność łatwego nawiązywania nowych kontaktów
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Dyspozycyjność, samodzielność, determinacja w realizacji celów
  • Praca w formie Freelance

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie podstawowe ( na bazie freelance )+ system premiowy
  • Całkowitą swobodę w sposobie osiągania celów i wykonywania pracy.