Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Account Manager IT

A.P.N. Promise S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4838 dni temu

Ogłoszenie numer: 144630, z dnia 2011-04-29

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w obszarze rozwiązań IT.
Szukamy kandydatów na stanowisko Account Manager dla segmentu SMB.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż oferowanych produktów i usług,
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów,
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych,
  • Przygotowywanie i składanie ofert przetargowych,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży,
  • Współpraca z dostawcami i firmami partnerskimi w zakresie gromadzenia informacji niezbędnych do realizacji prowadzonych projektów handlowych,

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w firmie z obszaru IT&T,
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych,
  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu lub oprogramowania,
  • Doświadczenie w pracy z klientami z obszaru SMB,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w młodym, prężnym zespole
  • Pakiet szkoleń, prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy