Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ACCOUNT MANAGER DS. REKLAMY INTERNETOWEJ

TGMC Polska Sp. z o.o.
Warszawa, miejsce pracy: Warszawa
praca stacjonarna
5853 dni temu

Ogłoszenie numer: 50505, z dnia 2008-10-09

Dla naszego Klienta z branży reklamowej, który rozwija właśnie dział reklamy internetowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż powierzchni reklamowej oraz organizację kompleksowych kampanii reklamowych w portalu internetowym. Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie klientów do portalu internetowego
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji
  • organizacja i prowadzenie kampanii reklamowych w portalu internetowym
  • opieka nad pozyskanymi klientami
  • rozwój działu sprzedaży
  • Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w planowaniu kampanii reklamowych w internecie, znajomość rodzajów i narzędzi reklamy internetowej
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi AdServera
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie