Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Account Manager (branża IT)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Warszawa
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 37011, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest spółka z kapitałem zagranicznym, integrator rozwiązań IT dla logistyki w zakresie pozyskiwania, zdalnego przesyłania i zarządzania danymi w oparciu o kody kreskowe i technologię RFID. W związku z rozbudową działu handlowego poszukujemy dynamicznych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AMB/1610/07P

Opis stanowiska

- Utrzymywanie ścisłych relacji z partnerami handlowymi, poprzez dostarczanie im niezbędnych informacji handlowych i technicznych, - Realizacja planów sprzedaży produktów i rozwiązań informatycznych, - Rozwijanie kanału sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów handlowych, - Współpraca z dostawcami, - Zarządzanie projektami handlowymi w trakcie i po sprzedaży, - Tworzenie i realizacja operacyjnego planu działania w skali roku zawierającego plany sprzedaży i działania marktetingowe - Sporządzanie raportów, analiz, - Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dotyczących oferowanych produktów, - Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji.

Wymagania

- Minimum 2-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych B2B, - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, używana do codziennego kontaktu z Klientami, - Odpowiednie przygotowanie i wiedza techniczna dotycząca rozwiązań informatycznych w transporcie, logistyce i magazynowaniu oraz ogólna wiedza na temat rynku IT, - Predyspozycje handlowe i negocjacyjne, - Dynamizm i ukierunkowanie na osiągnięcie sukcesu., - Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, budowania trwałych relacji z partnerami handlowymi, - Umiejętność prowadzenia profesjonalnych pokazów, prezentacji. - Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

- Możliwość pracy w międzynarodowej firmie z branży IT, - Dużą samodzielność działania w realizacji wyznaczonych celów, - Atrakcyjne wynagrodzenie - Nowoczesne narzędzia pracy (dostęp do samochodu służbowego, notebook, telefon komórkowy).