Najnowsze oferty pracy

  • Sales Executive Air&Ocean

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 godz.
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Professional selling and care of new and existing customers Strategically develop the business by expanding customer relationships and acquiring profitable new business Negotiate contracts‘ terms and conditions Monitor market and competition Active work in the CRM system...
Zobacz więcej ofert pracy

Account Executive

FUTURE TIME Doradztwo Personalne
Warszawa
praca stacjonarna
3091 dni temu

top.jpg

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i krajów CEE od 2009 roku. Zajmujemy się rekrutacjami na stanowiska kierownicze i specjalistyczne we wszystkich obszarach biznesu. Zatrudniamy wyłącznie konsultantów z doświadczeniem w firmach przemysłowych, handlowych i usługowych.

Naszym klientem jest polska grupa medialna, współpracująca z nadawcami polskimi i zagranicznymi m.in. w zakresie contentu video, muzycznego i wsparcia PR.
W związku z jej dalszym rozwojem poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Nr Ref.: ACE/14/2016

Główne obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie projektów dla klienta z branży medialnej
  • wsparcie działu przy bieżących projektach
  • zaangażowanie w proces pozyskiwania nowych klientów
  • przygotowanie materiałów prasowych
  • prowadzenie działań w mediach społecznościowych
  • organizacja eventów
  • nadzór nad budżetem
  • raportowanie do przełożonych oraz klientów
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w agencji PR lub w dziale PR w mediach (preferowana telewizja)
  • znajomość polskiego rynku mediów, specyfiki branży; znajomość kanałów i programów telewizyjnych, filmów, seriali będzie dodatkowym atutem
  • rozbudowana sieć kontaktów w branży
  • mile widziane udokumentowane portfolio zrealizowanych publikacji
  • doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz organizacji imprez
  • terminowość i odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań
  • doskonała znajomość języka polskiego i bardzo dobra języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie atutem)
  • lekkie pióro
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy z wymagającym klientem
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • doskonała znajomość pakietu MS Office
Gwarantowane:
  • bardzo dobra atmosfera pracy
  • wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania pracy
  • adekwatne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

bottom.jpg