Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Account executive (prac działu obsługi klienta)

MARTIS SA
Warszawa
praca stacjonarna
7121 dni temu

Ogłoszenie numer: 9983, z dnia 2005-04-19

MARTIS SA

Agencja reklamowa Full Service, ATL, BTL, akcje taktyczne, produkcja DTP, od 15 lat na rynku

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

wybór z ZAKRESU OBOWIĄZKÓW ACCOUNT EXECUTIVE w MARTIS I - Agencyjna obsługa klienta - w pełnym tego słowa znaczeniu – czyli: - koordynacja zadań podstawowych dotyczących planowania, kreacji, przygotowywania i realizacji strategii promocji i reklamy produktów, określonych marek czy zadań wyznaczonych przez Klienta - praca zgodnie z procedurami i zasadami ogólnie obowiązującymi w Agencji (patrz: "10 przykazań", procedury i regulaminy wewnętrzne poszcz. Działów Agencji, system kontroli wewnętrznej). a w szczególności : II - Współpraca Account – Klient 1. Planowanie i koordynacja pracy, dobranego specjalnie do tego zadania, zespołu d/s budowania strategii reklamowej swojego lub nowego Klienta 2. Koordynacja działań zespołu: - Graficy / Kreacja / Copy - Osób przygotowujących prezentację Strategia, New Business). 3. Udział w prezentacjach : - Wewnętrznych, - Dla Klienta 4. Realizacja produkcyjna założeń wypracowanej strategii, kontrola timingu. 5. Bezwarunkowe przestrzeganie procedur związanych z kontaktem. -określenia z klientem timingu rozpoczęcia i zakończenia prac -otrzymania podpisanego zlecenia na każde nawet najmniejsze zadanie -otrzymania zaakceptowanego i podpisanego przez Klienta kosztorysu

Wymagania

Doświadczenie w pracy na Stanowisku Account w agencji reklamowej nie mniej jak 2 lata. Wyższe wykształcenie. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie. Umiejetności prezentacyjne.Komputer (MS Office, Internet)

Oferujemy

Zatrudnienie na etat lub współpraca kontraktowa.