Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
ACCOUNT EXECUTIVE / ACCOUNT MANAGER KEY ACCOUNT MANAGER

Polmet Sp. z o.o.
mazowieckie, Glina k/Otwocka
praca stacjonarna
5527 dni temu

Ogłoszenie numer: 70563, z dnia 2009-07-31

Producent materiałów POS

Miejsce pracy: mazowieckie, Glina k/Otwocka

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi i budowa więzi z istniejącymi klientami
  • prezentacja oferty i możliwości firmy
  • sprzedaż produktów firmy
  • przygotowywanie ofert i cenników dla klientów
  • ustalanie warunków współpracy i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania

  • udokumentowanego doświadczenia w sprzedaży lub dziale zakupów materiałów POS/POP
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności prowadzenia kilku spraw/projektów jednocześnie oraz poruszania się między nimi
  • umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy

  • pracę w firmie należącej do czołówki w swojej branży
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie