Firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w Polsce.Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży maszyn i części zamiennych, serwisu, doradztwa technologicznego, dostosowania rozwiązań i doboru produktu do konkretnych potrzeb klienta. Dzięki niemieckiej precyzji i innowacyjności nasze maszyny szwalnicze są jednymi z najczęściej nabywanych i najbardziej cenionych w takich sektorach przemysłu lekkiego jak:

- produkcja odzieży damskiej i męskiej,

- produkcja tapicerki meblowej i samochodowej,

- produkcja obuwia galanterii skórzanej i tkanin technicznych.

Aktualne oferty pracy

  • Technik Serwisu Maszyn

    DAP Polska Sp. z o.o.   Kąty Wrocławskie    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / praktykant/stażysta / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Naprawa maszyn przemysłowych. Uruchomienia maszyn/automatów w Polsce. Instalacja maszyn i urządzeń. Dostawa maszyn i wsparcie techniczne dla klientów.
  • Młodszy Serwisant / Serwisant Maszyn Przemysłowych

    7 dni
    Opis stanowiska Naprawa maszyn przemysłowych. Uruchamianie maszyn i automatów na terenie Polski. Montaże maszyn i urządzeń. Dostarczanie maszyn i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta.

2