Firma Andreas Bau GmbH od wielu lat działa w branży budowlanej. Niezawodność i innowacyjne podejście pozwalają nam świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, jednocześnie wspierając rozwój naszych klientów.

Aktualne oferty pracy

Firma Andreas Bau GmbH nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Monter Izolacji Przemysłowych

    MULTiSERWIS Sp. z o.o.   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    UWAGA! Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia jako monter izolacji, aplikuj na kurs z gwarancją zatrudnienia w Multiserwis: KURS MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH ​ Twój zakres obowiązków: montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie,...
  • Monter izolacji termicznej przemysłowej - Blacharz - Pracownik do przyuczenia

    BAU UND ISOLIERUNG LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Montaż izolacji termicznej przemysłowej na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze zakłady przemysłowe. Praca na terenie Niemiec oraz Belgii.
  • Elektryk

    OMS Connect GmbH   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 911 - 14 200 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twoje kwalifikacje: Ukończyłeś szkołę jako technik elektronik, elektryk, mechatronik, technik radiowo-telewizyjny. Komunikujesz się w języku angielskim Posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Brygadzista / Monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej

    Max Bau Sp. z o.o.   Niemcy      za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   50,00 - 70,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów, monterów sieci zewnętrznej wod.-kan.
  • Operator Koparki

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   50,00 - 70,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania: minimum 5 letnie doświadczenie na ww. stanowisku; wykształcenie zawodowe lub techniczne; mile widziana znajomość j. niemieckiego; samodzielność; sumienność dokładność oraz rzetelność;
  • Monter izolacji przemysłowych

    Lambda S.A.   Niemcy, Hamburg
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twój zakres obowiązków Demontaż/montaż izolacji ciepło i zimnochronnej rurociągów oraz zbiorników w zakładach przemysłowych.
  • Kierownik Kontraktu z j. angielskim (branża energetyczna)

    Jww Invest S. A.   Niemcy
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Miejsce pracy: Projekty na terenie Niemiec oraz Polski Twoje przyszłe zadania: zarządzanie zespołem realizacji projektu (brygadziści, monterzy, spawacze), planowanie i realizacja zakresu prac ustalona z Zamawiającym, nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu, prowadzenie...
  • Brukarz

    Max Bau Sp. z o.o.   Niemcy
    4 dni
    Opis stanowiska: Praca przy układaniu kostki granitowej, marmurów i krawężników.
  • Monter Rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań

    KRAKBAU S.A.   Niemcy    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych (Niemcy) Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego;
  • Zbrojarz bez znajomości języka niemieckiego

    Mostostal Kraków SA   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Co będzie należało do Twoich zadań? wiązanie zbrojenia cęgami (ściany, słupy).
Zobacz archiwalne oferty pracy

Andreas Bau GmbH

Rotteckstrase 11-13

60316 Frankfurt am Main