Thomalla Stahlmontage posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji usług oraz samodzielnej produkcji na rynku niemieckim. Zatrudniamy doświadczonych ślusarzy, spawaczy , co przeklada sie wprost się na jakość produkowanych przez nasz zespół  elementów stalowych zarówno seryjnych jak i prototypów.

Aktualne oferty pracy

Firma Thomalla Stahlmontage nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Szalunkowy / Zbrojarz do produkcji prefabrykatów

    Dibora & CO   Niemcy, Bawaria
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B
    1 godz.
    Firma z kapitałem niemieckim i doświadczeniem na rynku ponad 20-letnim poszukuje zbrojarzy, szalunkowych do produkcji prefabrykatów betonowych w regionie Bawarii.
  • Monter Przemysłowy

    W&K Industriemontage Sp. z o.o.   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 godz.
    PRACA na terenie całej EUROPY (system rotacyjny) prace monterskie, mechaniczne, ślusarskie zgodnie z dokumentacją techniczną, instalacje elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp. montaże linii i maszyn przemysłowych dla wszystkich branż, prace zespołowe oraz na samodzielnym stanowisku.
  • Ślusarz / Spawacz

    Budtech GmbH   Niemcy, Werlte    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi. Sumienność, zaangażowanie i pracowitość. Znajomość rysunku technicznego.
  • Pracownik obróbki drewna (m/k)

    Trenkwalder   Niemcy, Olfen
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat  rekrutacja online
    1 godz.
    Twoje zadania obsługa maszyn do obróbki drewna, cięcie drewna na wymiar, montaż opakowań drewnianych, tj. skrzyń transportowych i palet, wykonywanie ogólnych czynności manualnych w zakresie obróbki drewna.
  • Brygadzista / Monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej

    Max Bau Sp. z o.o.   Niemcy
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   50,00 - 70,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Opis stanowiska: Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów, monterów sieci zewnętrznej wod.-kan.
  • Operator Koparki

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   50,00 - 70,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Wymagania: minimum 5 letnie doświadczenie na ww. stanowisku; wykształcenie zawodowe lub techniczne; mile widziana znajomość j. niemieckiego; samodzielność; sumienność dokładność oraz rzetelność;
  • Betoniarz do produkcji prefabrykatów

    2 godz.
    Firma z kapitałem niemieckim i doświadczeniem na rynku ponad 20-letnim poszukuje betoniarzy do produkcji prefabrykatów betonowych w regionie Bawarii.
  • Spawalnik Sp. z.o.o.
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    gotowość do pracy za granicą; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Pomocnik produkcji ryb

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Hamburg    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 12 500 zł brutto/mies.
    2 godz.
    Opis pracy: Proste i powtarzalne prace na produkcji ryb, np. śledzi; Filetowanie i obróbka ryb; Pakowanie oraz ważenie produktów; Roznoszenie produktów w obrębie hali produkcyjnej i magazynu; Kontrola jakości; Inne prace pomocnicze; Wymagania: Oferta kierowana do osób / par mobilnych...
  • Pracownik fizyczny

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 13 500 zł brutto/mies.
    2 godz.
    Opis pracy: Prace fizyczne / pomocnicze na hali produkcyjnej, w magazynie lub w pralni przemysłowej; Obsługa prostych maszyn produkcyjnych; Układanie / pakowanie produktów; Kontrola jakości; Kompletowanie zamówień; Proste prace pomocnicze na terenie zakładu. Wymagania: Samochód do...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Thomalla Stahlmontage

Poststraße 15

49757 Werlte