JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.
Specjalizujemy się w modernizacjach i remontach urządzeń energetycznych, w tym szczególnie montażu części ciśnieniowych kotłów, wymienników ciepła, zbiorników i innych urządzeń około kotłowych oraz rurociągów niskoprężnych i wysokoprężnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, którą zdobyliśmy dzięki doświadczeniu i najwyższej jakości świadczonych usług na rynku krajowym  i europejskim.

Aktualne oferty pracy

  • Brygadzista / Mistrz z językiem niemieckim - branża energetyczna

    Jww Invest S. A.   Niemcy
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    MIEJSCE PRACY: kontrakty realizowane w kraju i za granicą Obowiązki: sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad organizacją i koordynacją robót montażowych, realizacja zakresu robót, zadań związanych z pracami remontowymi. modernizacyjnymi, inwestycyjnymi oraz mechanicznymi dla przemysłu...
  • Spawacz TIG

    Jww Invest S. A.   Niemcy    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: spawanie elementów ze stali czarnej i nierdzewnej, spawanie konstrukcji stalowych, rurociągów oraz elementów ciśnieniowych kotła, sprawdzenie jakości przygotowania elementów do spawania, współpraca z pracownikami w brygadach i z nadzorem spawalniczym.
  • Monter z uprawnieniami UDT I WJO - branża energetyczna

    4 dni
    Obowiązki: obsługa wózków specjalizowanych; praca na kotle energetycznym na części ciśnieniowej; praca na ekranach szczelnych kotła; montaż rurociągów, kanałów o zawieszeń konstrukcji; praca ze szlifierką prostą i kątową (ucięcie rury/ oszlifowanie) ustawienie spoiny do spawania;...
Zobacz archiwalne oferty pracy

18

Jww Invest S. A.

ul. Rolna 43b,

40-555 Katowice