Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

Aktualne oferty pracy

  • Silva Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zadania na stanowisku Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych oraz wagonów kolejowych Układanie towaru na magazynie zgodnie z wyznaczonymi standardami Dbanie o stan techniczny wózka widłowego
  • Kontroler Przyjęcia Surowca

    Silva Sp. z o.o.   Dobroszyce    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zadania na stanowisku: Pomiar i przyjęcie surowca drzewnego pod względem ilości i jakości, Reklamacja oraz wyjaśnianie niezgodności w dostawach surowca drzewnego, Sporządzanie dokumentacji: PZ, WZ oraz sprawozdań ze stanu zapasów drewna, Udział w inwentaryzacjach surowca drzewnego, Nadzór...
  • Księgowa ds. środków trwałych i inwestycji

    Silva Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów dotyczących zakupów środków trwałych i prowadzonych inwestycji; Weryfikacja i rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych; Wykonywanie odpisów amortyzacyjnych; Dokonywanie księgowań związanych z zamknięciem miesiąca /...
Zobacz archiwalne oferty pracy

18

Silva Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 3

39-300 Mielec