Aktualne oferty pracy

  • Kosztorysant konstrukcji przemysłowych

    Energop Sp. z o.o.   Sochaczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Obowiązki: Przygotowywanie kosztorysów dla projektów technicznych, w tym rurociągów, urządzeń przemysłowych, zbiorników oraz konstrukcji stalowych. Współpraca z działami produkcji i montażu. Tworzenie raportów i analiz dla projektów.
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz - Klinika Kardiologii i Kardiochirurgii

    Medicover Szpital   Warszawa, Al. Rzeczypospolitej 5    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz: aktualne prawo wykonywania zawodu, kurs EKG oraz kurs RKO, specjalizację lub kurs z pielęgniarstwa kardiologicznego - mile widziana, doświadczenie w pracy na oddziale kardiologicznym/kardiochirurgicznym, jesteś osobą spokojną oraz empatyczną.
  • Specjalista ds. Monitoringu Wizyjnego

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 dni
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę. Rekrutacja: zdalna. Model pracy: hybrydowy (80% - praca w biurze, 20% - możliwość pracy zdalnej) ​Do zadań osoby pracującej w tej roli należeć będzie:​ ​ Współpraca z obszarami biznesowymi Medicover w procesie utrzymania i wsparcia zgłoszeń...

2830

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

ul. Nowogrodzka 1/3/5

00‐513 Warszawa