MARCAR TRUCKS Opole to nowa firma na opolskim rynku motoryzacyjnym. W Opolu przy ulicy Oleskiej 119 na 1,5 ha placu mieści się nasz nowoczesny i świetnie wyposażony warsztat.

Jako Autoryzowana Stacja Obsługi MAN TRUCK & BUS POLSKA zajmujemy się serwisem gwaracyjnym i pogwarancyjnym oraz sprzedażą części zamiennych pojazdów niemieckiego producenta. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie naprawy pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz naczep innych producentów.

Nasz świetnie wyposażony magazyn, wraz z codziennymi dostawami części, pozwala na sprawną i rzetelną naprawę Państwa pojazdu ciężarowego niezależnie od typu czy marki - co wprost przekłada się na krótsze przestoje w wykorzystaniu Państwa pojazdu i realizację zleceń.

Atrakcyjna lokalizacja naszego obiektu pozwala na dotarcie do nas nie tylko z centrum Opola. Bezpośredni zjazd z obwodnicy miasta pozwala na płynny dojazd podróżujących autostradą A4 w kierunku Górnego Śląska czy Wrocławia, oraz drogami krajowymi DK 45, DK 46, czy DK 94 z kierunku Częstochowy, Kędzierzyn-Koźla, Tarnowskich Gór, Strzelec Opolskich, Nysy, Brzegu, Oławy, Kluczborka, Gliwic, Zabrza, Bytomia, Raciborza.

Aktualne oferty pracy

Firma MARCAR TRUCKS nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Mechanik samochodowy

    Formel D Polska Sp. z o.o.   Opole    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat  rekrutacja online
    7 dni
    Będziesz odpowiedzialny za: diagnozowanie i wymianę części w pojazdach; serwisowanie i konserwację pojazdów; zapewnienie wysokiej jakości wykonanych prac, zgodnie z normami i standardami firmy, utrzymywanie porządku w miejscu pracy i dbanie o narzędzia oraz sprzęt.
  • Mechanik stacjonarny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Skarbimierz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Zadania: Praca stacjonarna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków...

    7 dni
Zobacz archiwalne oferty pracy

MARCAR TRUCKS

Oleska 119

45-231 Opole