NES Fircroft jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. Ponad 2000 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w ponad 45 krajach, z 85 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja

Aktualne oferty pracy

  • Księgowy / Księgowa

    NES Global Talent   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Obowiązki: Wprowadzanie faktur zakupu do systemu księgowego; Zarządzanie transakcjami należności do zapłaty (w tym otwartymi i przedpłatami) Przygotowywanie deklaracji dla NBP; Przygotowywanie danych na potrzeby VAT; Nadzór nad księgami spółek celowych (SPV)
  • Technik Urządzeń Profesjonalnych AGD

    NES Fircroft   Warszawa    praca mobilna   dziś wygasa
    specjalista mid / senior / junior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Zakres obowiązków: Dokonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych profesjonalnych urządzeń u klientów, w zakresie naprawy zmywarek oraz urządzeń pralniczych, laboratoryjnych i medycznych zgodnie z otrzymywanymi dyspozycjami; Staranne sporządzanie i rozliczanie dziennych dyspozycji pracy;...
  • NES Fircroft   dziś wygasa
    specjalista senior / mid / junior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Jeśli mieszkasz w Olsztynie, Ostródzie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu lub bezpośredniej okolicy tych miast, posiadasz doświadczenie we współpracy z sieciami aptek jesteś zaangażowany/zaangażowana, szukasz rozwiązań i wykazujesz postawę właścicielskąta oferta pracy czeka na Twoją...
Zobacz archiwalne oferty pracy

18

NES Fircroft

Grzybowska 5A

00-132 Warszawa