Międzynarodowa marka M'onduniq Cosmétiques Professionnels oferuje szeroką gamę kosmetyków opartych na innowacyjnych formułach dermokosmetycznych - do użytku profesjonalnego i domowego, a także specjalistyczny sprzęt do zaawansowanych zabiegów kosmetycznych. Działania marki obejmują również szeroką gamę szkoleń dla specjalistów z zakresu kosmetologii i dermatologii. Marka ma na swoim koncie wiele wyróżnień i była laureatem m.in. takich nagród jak: Diamenty Miesięcznika FORBES, Lwy Biznesu, Diament Kobiecego Biznesu, IK Magazine Awards Women’s Prestige, Lider Biznesu MŚP, Love Cosmetics Awards i inne. M'onduniq Cosmétiques Professionnels zapewnia pracownikom atrakcyjne warunki wynagrodzenia, ciągły rozwój, duże wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, cykliczne szkolenia, pomoc innych w okresie wdrażania się, a także inne benefity.

Aktualne oferty pracy

Firma M'onduniq Cosmètiques Professionnels nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Asystent Serwisu i Kontroli Jakości

    M'onduniq Cosmètiques Professionnels   Łódź    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Opis stanowiska: Serwisowanie sprzętu, Testowanie nowych urządzeń, Przygotowywanie urządzeń do wysyłki, Pomoc serwisowa (wsparcie telefoniczne klienta i handlowca), Przyjmowanie dostaw sprzętu, Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji.

    13 godz.
  • Trener / Szkoleniowiec - branża beauty

    M'onduniq Cosmètiques Professionnels   łódzkie    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Obowiązki: prowadzenie szkoleń, warsztatów, kongresów z zastosowaniem urządzeń kosmetycznych, kosmetyków (mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy z produktami HI- TECH), występowanie na: seminariach, szkoleniach, kongresach, targach oraz spotkaniach kosmetycznych w roli eksperta,...
Zobacz archiwalne oferty pracy

4

M'onduniq Cosmètiques Professionnels

ul Łąkowa 7a

90-562 Łódź