IBM GSDC Poland in Wroclaw has been operating since 2010. From that forwards, our Centre has developed in an amazing pace launching new services covering hardware and software solutions used by our clients headquartered in the whole Europe. Currently we are looking for candidates at the position of:

Aktualne oferty pracy

Firma IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z.o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

    Polenergia Fotowoltaika S.A.   Wrocław    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  pełny etat
    7 godz.
    Twój zakres obowiązków Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej; Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV) Raportowanie wyników sprzedaży; Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy; Sprzedaż carportów, magazyny energii, własne moduły, bilansowanie 1:1;
  • Doradca Klienta Biznesowego – obsługa MŚP (Energia, Gaz, Ciepło Miejskie)

    DGE Sp. z o.o.   Wrocław    praca mobilna
    specjalista mid / senior  kontrakt B2B   10 000 - 30 000 zł netto (+VAT)/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twój zakres obowiązków Aktywne oraz efektywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów MŚP; Sprzedaży produktów i usług (energia, gaz, optymalizacja kosztów, audyt zużycia) Zawieranie umów z klientami; Realizacja planów sprzedażowych; Dostosowanie czasu pracy do dyspozycji klienta;...
  • Przedstawiciel handlowy

    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Doradztwo w zakresie oferowanych produktów; Obsługa klientów firmy/inwestycji/wykonawców; Budowanie długotrwałych realizacji z klientami;

    7 godz.
  • Partner Handlowy (elektromobilność)

    ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   dolnośląskie    praca zdalna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie / kontrakt B2B  tymczasowa/dodatkowa / część etatu / pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Jako Partner Handlowy będziesz współpracował z działem sprzedaży oraz działem operacyjnym Elomoto.eco w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod dzierżawę stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaży stacji, a także pozostałych nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez Elomoto.eco.
  • DGE Sp. z o.o.
    1 dni
  • Młodszy Specjalista ds. Badań NDT

    REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.   Żmigród    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    przeprowadzanie badań nieniszczących, wsparcie w procesie przygotowywania dokumentacji związanej z wykonywanymi badaniami, weryfikacja i aktualizacja instrukcji, nadzór nad sprzętem badawczym.
  • Elektryk / Elektromonter

    TIMLER ZEBiP inż. Mieczysław Timler   Polkowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Wymogi doświadczenia w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera; umiejętność czytania schematów elektrycznych; uprawnienia SEP do 1 kV i powyżej 1 kV; dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz; brak nałogów;
  • Pracownik ogólnobudowlany

    4 dni
    Zakres obowiązków: wszelkiego rodzaju prace budowlane; obsługiwanie maszyn budowlanych;
  • Nadsztygar (osoba dozoru wyższego) / Sztygar (osoba dozoru) w spec. elektrycznej

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie Naczelnego Inżyniera Firmy TIMLER w sprawowaniu nadzoru nad robotami elektrycznymi wykonywanymi przez Przedsiębiorstwo zgodnie z przepisami prawa górniczego i planem ruchu zakładu górniczego; kierowanie podległym zespołem pracowników; koordynowanie wszelkimi...
Zobacz archiwalne oferty pracy

IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z.o.o.

Muchoborska 8

54-424 Wrocław