Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
3 pracowników do działu finansów

DNA sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6135 dni temu

Ogłoszenie numer: 38376, z dnia 2008-01-01

Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje dla swojego Klienta:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • przyjmowanie faktur
  • wprowadzanie do programu Excel (rejestracja)
  • przypisanie faktur do odpowiedniego zlecenia w systemie
  • zamykanie zlecenia w systemie na podstawie zebranych dokumentów uzgodnionych z osobą odpowiedzialną za zlecenie
  • współpraca z media plannerami/buyerami i działem księgowości w zakresie "trafficu dokumentów" (szkolenie w obsłudze programu mediowego)
  • Wymagania

  • dokładność
  • sumienność
  • znajomość programu Excel w stopniu podstawowym
  • logiczne myślenie - zdolność analizowania liczby
  • Oferujemy

    Wynagrodzenie:
  • wynagrodzenie godzinowe 9 zł netto Wymiar pracy:
  • od zaraz do końca marca 2008r. ( z możliwością przedłużenia )
  • 8 godzin dziennie
  • od poniedziałku do piątku