BIURO PRACY TYMCZASOWEJ

Aktualne oferty pracy

Firma paulopolo nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Magazynier

    IFM ECOLINK   Opole    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Twój zakres obowiązków: Terminowy rozładunek i załadunek towarów; Składowanie towarów według ustalonych zasad, Praca z systemem czytników kodów kreskowych; Zaopatrzenie produkcji oraz komplementacja zleceń; Obsługa wózków widłowych; Prowadzenie dokumentacji magazynowej;...
  • Pracownik ds. logistyki

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Nasze wymagania: Wykształcenie:Średnie (mile widziane kierunkowe, np. logistyka, transport). Dyspozycyjność:Gotowość do pracy na 2 zmiany. Znajomość obsługi komputera:Dobra znajomość pakietu Office (poparta doświadczeniem), zwłaszcza Excel. Znajomość języków obcych:Komunikatywna...
  • Embedded Linux Engineer

    6 dni
    Zadania: Tworzenie wymagań dotyczących oprogramowania i specyfikacji testów; Współpraca przy projektowaniu architektury systemu; Projektowanie i rozwój oprogramowania; Uruchamianie i ocena prototypów; Praca w międzynarodowym zespole projektowym;
Zobacz archiwalne oferty pracy

paulopolo

solna 3

46-380 dobrodzien