Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
1. Specjalista Do Spraw Kadr I Płac, |2. Pomoc Księgowa,| 3. Pomoc biurowa

ACCOUT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5355 dni temu

Ogłoszenie numer: 89761, z dnia 2010-02-19

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym mieszczącym się na warszawskim Ursynowie. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, sprawy kadrowe, świadczymy usługi doradztwa finansowego. Nastawieni jesteśmy na obsługę klientów krajowych i zagranicznych.

1. Specjalista Do Spraw Kadr I Płac,
2. Pomoc Księgowa,
3. Pomoc biurowa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

ad1. Prowadzenie kadr, płac, ZUS. ad2. Pomoc w pracy dla samodzielnej księgowej ad3. Prace administracyjno-biurowe

Wymagania

ad1. Doświadczenie przy prowadzeniu kadr i płac w biurze rachunkowym lub przedsiębiorstwie zatrudniającym minimum 30 osób. Dobra umiejętność obsługi komputera w tym w szczególności programów kadrowo-płacowych oraz programu PŁATNIK. Dodatkowym atutem będą kursy prowadzenia kadr, płac, ZUS itp. oraz znajomość innych programów księgowych. ad2. Ogólna znajomość rachunkowości i podatków (może być osoba do przyuczenia). ad3. Umiejętność obsługi urządzeń niezbędnych do prac biurowych.

Oferujemy

Warunki płacy adekwatne do umiejętności i samodzielności.