Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Особистий водій керівника

AdMotionTechnologies
Warszawa
5 000 - 6 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o dzieło
praca stacjonarna
13 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9150853, z dnia 2024-07-15

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Шукаємо відповідального водія, який має чудові комунікативні та водійські навички.

- перевезення до Варшаві керівництва,

- відрядження у місті Європи,
- виконання дрібних доручень керівництва,
- графік роботи: 11.00- 20.00 пн-пт.

Wymagania

- відмінні водійські навички, досвід водіння елітних автомобілів,
- відмінні фізичні навички,
- досвід у сфері охорони та знання бойових мистецтв буде плюсом,
- пунктуальність та надійність.

Oferujemy

- службове авто BMW i7

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj