Najnowsze oferty pracy

  • Fullstack Developer (C# / .NET MVC)

    Elektronika Spółka Akcyjna   Gdynia, bezpośrednio przy SKM Chylonia    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w implementacji wewnętrznych aplikacji webowych. Twoje główne zadania będą obejmować zarówno frontend, jak i backend, z naciskiem na tworzenie intuicyjnych interfejsów użytkownika oraz API...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Programista .NET Łódź
Starszy programista .NET / Programista aplikacji webowych

Nigel Frank International
Łódź
praca stacjonarna
2502 dni temu

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

Miejsce pracy: Łódz
Nr ref.: NFI 09/08/2017

Opis profilu: Profil - Starszy programista .NET / Programista aplikacji webowych

  • Znajomość następujących elementów inżynierii oprogramowania:
    - znajomość programowania w .NET
    - znajomość AngularJS
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, AngularJS, WCF, SQL, HTML 5,MVC.NET,ASP.NET.
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, powershell.
  • Doświadczenie w pracy metodyką Agile.
  • Mile widziane certyfikaty: - MCTS: .NET Framework 4.0, ASP.NET Applications. - potwierdzenie umiejętności programowania testami kompetencji.