Najnowsze oferty pracy

  • Protetyk Słuchu

    LUX MED Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Fabryczna 6    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    15 godz.
    Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Fabrycznej 6 we Wrocławiu. Proponujemy współpracę przy doborze aparatów słuchowych, wykonywaniu audiometrii, tympanometrii.
Zobacz więcej ofert pracy

Protetyk Słuchu

ON HR Consultants
pomorskie
praca stacjonarna
4234 dni temu

Prężnie działająca firma poszukuje pracownika na stanowisko: Protetyk Słuchu

Miejsce pracy: pomorskie

Zadania:
  • Doradztwo obejmujące właściwe dopasowanie pomocy słuchowych,
  • Obsługa pacjentów związana z protezowaniem słuchu,
  • Sprzedaż aparatów słuchowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Komunikatywność, otwartość, cierpliwość,
  • Umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Rozwój zawodowy,
  • Liczne szkolenia.