Najnowsze oferty pracy

  • Fullstack Developer (C# / .NET MVC)

    Elektronika Spółka Akcyjna   Gdynia, bezpośrednio przy SKM Chylonia    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w implementacji wewnętrznych aplikacji webowych. Twoje główne zadania będą obejmować zarówno frontend, jak i backend, z naciskiem na tworzenie intuicyjnych interfejsów użytkownika oraz API...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Programista .NET Łódź
.NET/ C#/.NET Core/ ASP.NET MVC

Nigel Frank International
Łódź
praca stacjonarna
2483 dni temu

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

Miejsce pracy: Łodz
Nr ref.: MM 28082017

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych
  • Aktywny wkład w rozwój projektu na każdym etapie jego rozwoju
  • Implementacja nowych rozwiązań
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Dostarczanie najlepszych praktyk programowania

Oraz

  • Projektowanie, programowanie i wdrażanie rozwiązań w obrębię technologii .NET
  • Dostarczanie najwyższej jakości kodu spełniającej wymagania Klienta
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym

Wymagania:

  • Dobra znajomość: C# / .Net, ASP.NET MVC, JavaScript, SQL Server, WebAPI
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji finansowych
  • Mile widziane : Agile, Scrum, Kanban

Korzyści:

  • Bogaty pakiet benefotów
  • W pełni profesjonalne środowisko pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazna i stymulująca atmosfera