YAKO Apricus Sp. z o.o. – młoda, ałe stabilna i dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma, działająca na rynku usług transportowych, spedycyjnych i magazynowych realizująca kompleksową obsługę logistyczną, w związku z dynamicznym rozwojem Działu Spedycji

Aktualne oferty pracy

Firma YAKO Apricus nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Check Manager

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Rzeszów    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    23 godz.
    Zadania: Nadzorowanie przebiegu przygotowania obsługi technicznej (budżet przeglądów, dostępność zasobów, harmonogram prac) Koordynowanie procesu obsługi technicznej oraz zgodności z przyjętymi założeniami; Tworzenie wymaganych raportów dotyczących wykonanej obsługi technicznej;...
  • Mechanik Lotniczy Nielicencjonowany

    pracownik fizyczny
    2 dni
    Zadania: Codzienna obsługa techniczna samolotów; Przeprowadzanie inspekcji, przeglądów, modyfikacji i konserwacji statków powietrznych i ich komponentów; Analiza i rozwiązywanie problemów ze sprzętem lotniczym; Okazjonalna praca poza stałym miejscem zatrudnienia; Wymagania: Wykształcenie...
  • Mechanik Lotniczy Licencjonowany

    2 dni

YAKO Apricus

ul. 3 go Maja 19

37-700 Przemyśl